Portret praznuje 4. rojstni dan

Portret je danes dopolnil štiri leta!

Barve Portreta so začele nastajati že dolgo pred formalno ustanovitvijo društva, kateri ponuja prostor za razvijanje kreativnosti in notranjih potencialov posameznika. Barve so se tekom leta, počasi, a vztrajno prelivale skozi platno možnosti, ki so oblikovale formo, v kateri diha in se razvija naprej. Je prostor za spoznavanje samega sebe in drugih predvsem skozi medij umetnosti in ozaveščanje tistih vrednot, ki posamezniku osmišljajo in barvajo svet.

Hvala vsem, ki ste dodali (ste bili in ste še del zgodbe Portreta) svoj odtenek barve od prvih korakov dalje. <3

Tina Rataj, ustanoviteljica in predsednica društva PORTRET

Praznovanje z otroci, ki obiskujejo naše programe bo v soboto, 17. marca 2018 ob 15. uri v Vetrinjskem dvoru.
Se vidimo!