Ustvarjam, torej sem

Otroška zaključna predstava Društva Portret

V soboto, 8.6.2019 smo se na velikem odru Narodnega doma predstavili z otroško zaključno prireditvijo. Naslovili smo jo: Ustvarjam, torej, sem. Skozi umetniški medij likovnosti, gledališča in plesa smo prikazali kaj smo se novega naučili tekom sezone. In naučili smo se veliko. Poleg samih umetniških tehnik skozi katere smo vse skupaj predstavljali, smo se naučili predvsem to, da se iz napak vedno kaj naučimo, da je potrebno za želeni uspeh veliko vztrajnosti in truda, da smo v skupini in skupinskem delu v so-odvisnem odnosu, da če želimo drugačen rezultat, je potrebno narediti nekaj drugače, kot smo do sedaj… Potrebna je torej kreativna in prožna miselnost pri naših raznolikih življenjskih izzivih. Vse to nam je pomagalo, da smo tudi letos navdušili naše obiskovalce in pokazali, da smo vsako leto bolj samozavestni, odločni in ustvarjalni. Ker vaja dela mojstra!

Zahvala gre vsem, ki so to sezono soustvarjali z nami!

Za ogled galerije kliknite na fotografijo. Po galeriji se lahko pomikate s puščicami oziroma tipkami levo/desno.