Vabljeni na kreativni dvor

Nova lokacija: Salzburški dvorec

 

Društvo Portret se je z letošnjo sezono s svojimi aktivnostmi preselilo še na en dvor – Salzburški dvorec. Dvorec, ki ga najdete na Vetrinjski ulici 16 je bil prvič omenjen že davnega leta 1454, današnjo baročno podobo pa je dobil v 18. stoletju (v letih 1720-25). Prostore dvorca je v tistem času kulturno bogatila mestna salonska družba. Notranjost dvorca izžareva prav posebno vzdušje in kliče po tem, da nadaljujemo s kulturnim in umetniškim dogajanjem tudi v današnjem času.

V omenjenem prostoru Salzburškega dvorca (poleg delavnic na ostalih lokacijah: Vetrinjski dvor in na nekaterih mariborskih OŠ) izvajamo program kreativnih metod, ki obsegajo: gledališko igro za otroke, mladino in odrasle, likovno delavnico, glasbeno delavnico, plesno gibalno delavnico za otroke, mladino in odrasle ter ostale samostojne kulturne in ustvarjalne dogodke, ki se bodo zgodili tekom leta. Spored napovednika samostojnih dogodkov spremljajte na naši Facebook strani.

Obiščite nas in razvijajte svoje potenciale z nami.

Salzburški dvorec