V soboto, 11. junija 2016, med 10. in 13. uro, odpiramo svoja vrata za vse (otroci, mladina in odrasli) in vabimo, da se udeležite nekaterih delavnic, ki se izvajajo v Portretu skozi celo šolsko leto. Delavnice bodo v soboto brezplačne, nujna je le predhodna prijava na email: info@drustvo-portret.si ali telefonsko številko: 040 642 052 in sicer do petka, 10. junija 2016.

Izbirate lahko med delavnicami:

Otroci

• likovna delavnica,
• glasbena delavnica,
• plesna delavnica (modern/jazz),
• gledališka delavnica,
• lutkovna delavnica in
• joga za otroke.

Mladina in odrasli

• plesna delavnica (modern/jazz) in
• gledališka delavnica.

Poleg ustvarjalnih delavnic bomo tudi letos naše čute razvajali s slastnimi palačinkami, ki jih pripravlja Trgovina Miškova Špajza, na stojnici boste lahko poskusili tudi slaščice, ki so nastale v sklopu delavnic “Zdravi okusi” izpod rok naših članic, Kreativnih mamic Portreta. M-enostavno dobra vina (M-simply good wines) bodo poskrbeli, da bomo lahko nazdravili kot se spodobi :)

Letos bomo imeli tudi stojnico izdelkov, ki so nastali izpod rok naših članov ter naših partnerjev in sponzorjev, katerim se za sodelovanje iskreno zahvaljujemo: Moi (Tina Krajnc), Vezenje – Stickerei Modrinjak Maribor, Steklarstvo Zorko, Vetrinjski dvor.

Vabljeni na razvajanje telesa in duha!